Kaplanmedya Yayıncılık
http://www.opet.com.tr/

Editörden

EditördenBence de annelik doğuştan gelen bir his, babalık ise öğrenilen bir yeti. Yanlış anlaşılmasın lütfen. Birini yüceltip, birini yermek değil amacım. Sadece demek istediğim her anne “Anne olacaksın” dendiğinde hazır oluyor sanırım bu hisse, bu sorumluluğa, ya da siz nasıl adlandırırsanız. Babalıksa yaşadıkça aldığınız, hissettiğiniz bir şey gibi. Bundan belki bazı annelerin hem anne hem baba oluşları… Bilemedim… Bu yıl Babalar Günü röportajlarımız için Elmas ve Atabek aileleri ile beraberdik. Çok güzel sözler duyduk. İyi ki var babalarımız. Hiçbir şey yapmasalar bile ki, oldukça fazladır yaptıkları! Orda durmaları bile güven bizim için. Babalar gününüz kutlu olsun!

Bu sayımızda kapak konuğumuz Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı. Kamışlı geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Kemer Başkanlık Kupası’nın sahibi oldu. Bir kez daha tebrik ederiz.

TGF Aslı Nemutlu Türkiye Gençler Şampiyonası, BurguTech Golf Turnuvası, Ford Golf Cup, Serdar Candar Başkanlık Turnuvası, Kemer Başkanlık Kupası geçtiğimiz ay gerçekleşen turnuvalardan sadece bazıları…

Biz her zamanki gibi bu ay da size bu sayfaları hazırlarken çok çalıştık, çok koşturduk ama bir o kadar keyif aldık. Umarım siz de okurken en az bizim kadar keyif alırsınız.

Bol keyifli oyunlar dilerim,

Sevgi ve Saygılarımla,

begumcelik@kaplanmedya.com.tr

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.