Kaplanmedya Yayıncılık
http://www.opet.com.tr/

Editörden

EditördenSporun asili olur mu?

Kitlelerin takip ettiği bir sporsa eğer konuştuğumuz; büyük ülkeleri ve toplulukları yönetenlerin, ülkelerin önemli sanatçılarının oynadığı bir spor dalıysa bahsettiğimiz; evet asil olabilir bir spor dalı!

Golf sahasında gördüğümüzde sevindiğimiz, bir merhaba demek için sıraya girdiğimiz, Türkiye’de golfün gelişimine katkısı yadsınamaz bir isim var bu ay kapağımızda! Saygıdeğer Rahmi M. Koç. Bu teşhis de kendisine ait. Otokar Bodrum Golf Cup’ta bir araya gelerek küçük bir söyleşi yaptık Saygıdeğer Rahmi Bey ile. Golfü, Koç Grubu’nun golfe desteğini ve hepimizin merak ettiği Riva projesinin son durumu hakkında bilgiler edindik.

11 ay süren PGA Tour’da sezon sona erdi ve bu sezon tam beş turnuva kazanan Justin Thomas, FedExCup’ta da zafere uzandı.  European Tour’da ise Eylül ayında oynanan dört turnuvaya da Avrupa kıtası ev sahipliği yaptı. Dört şampiyonun üçü, Fitzpatrick, Wattel ve Bjerregaard da bu kıtadan çıktı.

BMW Golf Cup Türkiye Elemeleri, Pegasus Golf Challenge, Otokar Bodrum Golf Cup, Samsung Golf Challenge, TAV Passport Bodrum Golf Cup ve yooİstanbul Bodrum Golf Cup geçtiğimiz ay gerçekleşen turnuvaların başında geliyor.

Bol keyifli oyunlar dilerim,

Sevgi ve Saygılarımla,

begumcelik@kaplanmedya.com.tr

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.