BannerGolf HaberTürkiye'de GolfTurnuvalar

Bu Sefer Sahada Sadece Kadınlar Var!

Bu Sefer Sahada Sadece Kadınlar Var!
Sadece Türkiye’deki kadın oyuncuların arasında düzenlenen Ladies Golf Weekend 2021 Golf Turnuvası tamamlandı. İstanbul Golf Kulübü Kadınlar Kaptanı Merve Sarigöl ve Ankara Golf Kulübü Kaptanı Gülay Dora önderliğinde düzenlenen turnuva, 100’e yakın kadın golfçünün katılımıyla 4 Eylül Cumartesi günü Bodrum’da bulunan Regnum Golf Country Bodrum Sahası’nda gerçekleşti.
Sadece kadın golfçülerin oynadığı turnuvaya ilgi oldukça yüksekti. Türkiye’nin çeşitli illerinden Bodrum’a gelen oyuncular, sahada zorlu bir mücadele verdiler. İstanbul Golf Kulübü, Ankara Golf Kulübü, Kemer Country Golf Kulübü, Klassis Golf Kulübü, Ataşehir Golf Kulübü, Bodrum Golf Kulübü ve İzmir Golf Kulübü Kadın Kaptanları başta olmak üzere, kulüplerin kadın oyuncuları bu turnuva aracılığı ile yeni dostluklar da kurdular.
Turnuva ödül töreninde Beril Başaran önderliğinde çalışmalarına başlayan ve Türkiye’nin geleceğini temsil eden çocuklarımızın, birey olma yolundaki sürçlerine eşlik etmeyi hedefleyen; Mina’nın Çocukları Projesi Kollektif Hafıza Sergisi ödül töreni boyunca katılımcılarla buluştu.
Turnuva sonrasında Ramada Resort Bodrum’da düzenlenen ödül töreni ile kazanlara ödülleri takdim edildi.
Her kategori birincisine Nurten Öztürk tarafından Aralık ayında Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Winter Challenge Golf Turnuvasında otel Konaklaması hediye edildi.
Kategori Kazananları;
A Kategorisi
1- Tülay Turhan – 33 puan
2- Aynur Kutal – 33 puan
3- Gül Gürer Alimgil – 32 puan
B Kategorisi
1- Nursel Başeğmez – 43 puan
2- Burcu Mangör – 36 puan
3- Martina Keskintepe – 34 puan
C Kategorisi
1- İnci İlhan – 43 puan
2- Yasemin Öztunaoğlu – 40 puan
3- Emine Hopa – 36 puan
Longest Drive: Gül Gürer Alimgil
Nearest to Pin: Myriam Dassonville
Tags: