Turnuvalar

Bu Turnuvanın Kazananı Çocuklar!

Bu Turnuvanın Kazananı Çocuklar!

Ataşehir Golf Club, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) ilköğrenim çağı çocuklarını nitelikli eğitim desteği ile buluşturmak için 25 Yıldır gösterdiği çabaya destek vermek amacıyla 10-11 Ekim 2020 tarihleri arasında bir golf turnuvası düzenledi. Turnuvaya katılan 100’e yakın golf tutkununun topladığı bağışlarla, TEGV Kartal Semiha Şakir Öğrenim Birimi ve TEGV Bursa Öğrenim Birimi’nde iki yeni Tasarım ve Beceri Atölyesi açılacak.

Ataşehir Golf Club tarafından, TEGV Çocukları yararına düzenlenen Golf Turnuvası’na golf tutkusuyla tanınan cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin de aralarında bulunduğu 100’e yakın kişi katılım gösterdi.  Turnuva sonunda toplanan bağışlarla TEGV Kartal Semiha Şakir Öğrenim Birimi ve TEGV Bursa Öğrenim Birimi’nde iki yeni Tasarım ve Beceri Atölyesi açılması kesinleşti.

Turnuvanın sonunda kazanalar ödüllerini alırken, turnuvaya sponsorluk yapan Ataşehir Golf Club Yönetiminden Sayın Murat Karaduman ve Sayın Selahattin Özdoğan’a, turnuvaya sponsorluk yapan Otokoç Volvo’ya, en yüksek bağış toplayan turnuva oyuncularına ve bağışıyla turnuvaya destek veren Sayın Selahattin Aydın’a TEGV çocuklarının yaptığı resimler hediye edildi.

Mens Gross: Engin Taviloğlu
Ladies Gross: Deniz Sağmaz

Erkekler A Kategorisi
1- Selahattin Özdoğan – 36 puan
2- Engin Taviloğlu – 36 puan
3- Çağatay Demirayak – 36 puan

Erkekler B Kategorisi
1- Gürsel Öngören – 41 puan
2- Metin Akyüz – 41 puan
3- Lütfi Cem Demirel – 37 puan

Kadınlar Kategorisi
1- Önay Evran – 34 puan
2- Zehra Çilingiroğlu – 33 puan
3- Zeynep Başkaya – 32 puan

Junior Kategorisi
1- Merve Üçerler – 38 puan
2- Yıldız Mina Yıldırım – 33 puan
3- Deniz Sapmaz – 32 puan

Tags: