editor-begum

İGK 125 Yaşında!

Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın en eski golf kulübü olma ünvanına sahip İGK-İstanbul Golf Kulübü, bu yıl 125’inci yılını kutluyor. Geçmiş yöneticileri arasında bir başbakana sahip olan, dünyanın önemli golfçülerini ağırlamış, önemli golfçüler yetiştirmiş, Türkiye golfünün gelişmesine yadsınamaz derecede büyük katkılar sağlamış kulübün 125’inci yaşı kutlu olsun.

İGK’nın 125’inci yaşına özel bir sayımız olsun istedik. İleriki sayfalarda İGK Yönetim Kurulu Başkanı Selim Ergüder’in bir mesajı ile beraber İGK anılarına kısa bir yolculuk yapacaksınız.

125’inci yıl turnuvaları ile beraber hem İGK üyesi hem de TURMEPA-Deniz Temiz Derneği Başkanı Şadan Kaptanoğlu Dikici ile röportajımız sizi bekliyor olacak. Kaptanoğlu hem İGK’nın ondaki değerini hem de TURMEPA çalışmalarını anlattı. Eminim denizlerimiz için hepimizin yapacağı bir şeyler vardır.

Peyman Ceo’su ve İGK’nın eski üyelerinden Kaan Baral, Peyman markası ile golfe destek veriyor. Baral, hem golf tutkusunu, hem İGK sevgisini hem de marka olarak neler yaptıklarını sizin için anlattı.

Ekim ayı golf ile dolu geçti diyebiliriz. Pandemi dolayısıyla daha önce yapılması planlanan turnuvaların da bu aya alınması ile beraber her hafta sonu hemen hemen tüm kulüplerde organizasyonlar vardı. Tüm detaylar ilerleyen sayfalarda sizi bekliyor.

Dergimizi online okumak isterseniz Turkcell Dergilik’te sizi bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

begumcelik@kaplanmedya.com.tr

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.