editor-begum

Kadın olmak başlı başına bir ihtilaldir!

Bu söz Azra Kohen’in bir kitabında karşıma çıkmıştı benim. Biraz düşününce de hak vermiştim. Toplumları toplum yapan, onları yönlendiren, insanlığı var eden, onu harekete geçiren, doğuran, yaşatan hep kadın! 8 Mart’ı bu farkındalığın farkına varmak için anmalıyız bence.

Bu yıl Kadınlar Günü’ne özel olarak MBR ile Golf Sohbetleri köşemizde İstanbul Golf Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Nazan Özelgin ile bir araya geldik. Özelgin öncelikle başarılı iş hayatı ile ön plana çıkan bir isim. Golf, iş hayatı ve iş hayatında kadın olmak üzerine gerçekleşen sohbetimizi ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Antalya’da yepyeni bir turnuva serisi start aldı; Balkan Şampiyonası… Klassis Golf Kulübü başta olmak üzere Türkiye golf kulüpleri katılımları ve destekleri ile gerçekleşen turnuvaya katılmak için yıl içinde bir turnuvada derece yapmanız gerekiyor! Bu yıl ilk kez Antalya Pasha ve Sultan Sahaları’nda gerçekleşen turnuva, olumsuz hava şartlarına karşın firesiz tamamlandı. Bu turnuva ile beraber önümüzdeki yıl için turnuvalarda başarı elde etmek sanırım biraz daha önem kazanacak…

Geçtiğimiz ay gerçekleşen turnuvalar, dünya golfünde neler oldu… Hepsi ilerleyen sayfalarda. Köşe yazarlarımızın yazıları ise ayrı bir önem arz ediyor ve okumanız için sizi bekliyor.

Dergimizi Turkcell Dergilik üzerinden okuyabilirsiniz. Bunun için ilgili uygulama alanında “TDGolf” olarak aratmanız yeterli. Ve bir de daha fazla içerik için mutlaka YouTube kanalımıza abone olun!

Sevgi ve Saygılarımla,

begumcelik@kaplanmedya.com.tr

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.