editor-begum

Size de oluyor mu? Bana bazen sanki zaman eskisine nazaran çok daha hızlı akıyormuş gibi geliyor. Yakın zaman önce, zamanın doğrusal bir düzlem değil de, kendi içine bürkülen daireler şeklinde olduğunu iddia eden bir yazı okumuştum. Hissettiğim şey ile bu iddia bana çok mantıklı geliyor! Bazen düşünüyorum zamanı… Hani derler ya ölüm öncesi tüm hayatım bir film şeridi gibi gözümün önünden geçti diye… Benim bu güne kadar yaşadıklarım bir göz kırpması bile değil halbuki…

Pandemi! Yaklaşık bir sene oldu bile hayatımıza gireli! Durduk, düşündük, yaşamadan önce bunları yaşayacaksın dese biri güleceğimiz şeyleri bal gibi yaşadık! Değişmeye – değiştirmeye başladık en sonunda da.

Sonra Mustafa V. Koç… Golfe emeklerini yadsıyamayacağımız, çok sevdiğimiz, çok saydığımız Sevgili Mustafa V. Koç’un aramızdan ayrılmasının üzerinden 5 sene geçmiş mesela! 5 sene önce 21 Ocak. Sanki haberi az önce aldım ben! Onu hep sevgiyle anacağız. Mekanı cennet olsun. İstanbul Golf Kulübü Başkanı, kulüplerinin ebedi başkanı için bir yazı kaleme aldı. İlerleyen sayfalarda okumanızı bekliyor.

Bu sayımızın Portre köşesinde konuğumuz Ankara Golf Kulübü’nün önemli isimlerden Levent Topal. Topal ile golfü, Ankara Golf Kulübü’nü ve pandemi sürecini konuştuk.

Daha bir çok detay ilerleyen sayfalarda sizi bekliyor.

Dergimizi online okumak isterseniz Turkcell Dergilik’te sizi bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

begumcelik@kaplanmedya.com.tr

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.