Golf HaberTürkiye'de Golf

 Gloria’dan Trackman Range Uygulaması

Gloria’dan Trackman Range Uygulaması

Gloria Hotels & Resorts, bu zamana kadar sektöre getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekliyor. PGA Tour’da kullanılan, Dünya’da 10.000’den fazla profesyonel golfçü ve eğitmeninin tercih ettiği Trackman teknolojisi, Türkiye’deki en geniş golf sahası ve Avrupa’da bir otele ait en geniş oyun sahası olma özelliğine de sahip olan Gloria Golf Club’da hayata geçiyor. Gloria Hotels & Resorts, getirdiği bu yenilikle aynı zamanda Avrupa’daki ilk ve tek Trackman Range uygulamasına sahip resort  oteli ünvanına sahip oluyor.

Toplamda 45 delikli (iki adet 18 delikli şampiyona sahası “Old Course” ve “New Course” ile bir adet 9 delikli akademik saha “Verde Course”) 3 golf sahasına sahip olan Gloria Golf Club, Trackman uygulaması ile artık golf severlere yepyeni bir golf deneyimi sunuyor.

Gloria Golf Club Driving Range’de kurulan 48 bireysel ekranda doppler radar teknolojisinin kullanıldığı Trackman uygulaması sayesinde, golfçüler her vuruşta, fırlatılma anından itibaren topun uçuşunu, yörüngesini ve iniş mesafesini ölçümleyebilme imkanı sağlıyor.

Böylelikle golfçüler pratik yapmak ve performanslarını geliştirmek için tahminler yerine Trackman’nin sunduğu saf verileri kullanarak profesyonel golfçülerle veya benzer becerilere sahip diğer kişilerle performanslarını kolaylıkla karşılaştırabilecekler.

Ayrıca, Trackman’nin mobil uygulaması ile golfçüler antrenman ya da oyunları sonrasında akıllı telefonlarından tüm veri ve grafiklere diledikleri zaman erişme imkanına sahip olabilecekler.

Tags: