BannerGolf HaberTürkiye'de GolfTurnuvalar

KGCC Kanser Farkındalık Golf Turnuvası

KGCC Kanser Farkındalık Golf Turnuvası

1-7 Nisan Kanser Farkındalık Haftası sebebiyle Milliyet ev sahipliğinde Kemer Country Club’ta 100’den fazla davetlinin katılımıyla “Ladies & Men’s Kanser Farkındalık Golf Turnuvası 2022” düzenlendi.

 Kanser Farkındalık Golf Turnuvası, Doğtaş ana sponsorluğunda Kemer Golf Country Sahasında gerçekleşti. 30 Mart Perşembe günü düzenlenen turnuvada 100’den fazla oyuncu mücadele etti.

1-7 Nisan Kanser Farkındalık Haftası sebebiyle düzenlenen turnuva, Millyet Gazetesi’nin ev sahipliğinde, BHT Clinic’in sağlık sponsorluğunda düzenlendi.

Düzenlenen etkinliğe Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Demirören, Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Ali Doğan’ın eşi Fatmanur Uysal Doğan, Prof. Dr. Berrin Pehlivan, Prof. Dr. Arzu Kunt, Prof. Dr. Hakan Özyuvacı, Emel Yıldırım, Canan Edipoğlu ve Pervin Topbaş katıldı.

Fit 360 ve Azur Kozmetik’in de sponsorlar arasında yer aldığı etkinlik büyük ilgi gördü.

Oyun sonrası düzenlenen öğle yemeğinde konuşan Türk Kanser Derneği Başkanı Burak Duruman; “Erken teşhisin önemini her yerde dile getiriyoruz. Kansere yakalanabiliriz ama birçok kanser türünde erken tanıyla beraber kurtulma oranlarımız çok yüksek. Sağlığımızdan daha değerli hiçbir şey yok bu sebeple tüm işlerimizi erteleyebiliriz ama sağlık taramalarımızı aksatmadan düzenli olarak gerçekleştirmeliyiz” dedi.

Arka Sokaklar’ dizisinde canlandırdığı ‘Volkan komiser’ karakteriyle tanınan Boğaç Aksoy, lenf kanseri ile mücadelesini etkinlikteki misafirlerle paylaştı. Doktorun kendisine kanser şüphesi ile yaklaştığında kabullenmekte zorlandığını anlatan Boğaç Aksoy sekiz aylık tedavisinin ardından hastalığı yendiğini belirtti. Misafirlerle umut verici hikayesini paylaştı.

Turnuvada dereceye girenler;

Kadınlar A Kategorisi
1- Tülay Turhan – 36 puan
2- Canan Ediboğlu – 35 puan
3- Şefika Kırçuval – 34 puan

Kadınlar B Kategorisi
1- Bahar Gündoğar – 46 puan
2- Nazmiye Erdoğan – 36 puan
3- Aylin Gülmen – 32 puan

Erkekler A Kategorisi
1- Henrik Holtoft – 40 puan
2- Selim Alp – 32 puan
3- Hakan Özyuvacı- 3 puan

Erkekler B Kategorisi
1- Ferruh Şenkaya – 43 puan
2- Taner Ankara – 42 puan
3- Selçuk Erkalır – 36 puan

Kadınlar Nearest to Pin: Nükhet Sebükcebe
Erkekler Nearest to Pin: Turgay Akbal
Kadınlar Longest Drive: Efes Alemdar
Erkekler Longest Drive: Henrik Holtoft

Tags: