Turnuvalar

Örnek Büyüklerimiz Nurten & Fikret Öztürk Match Play Golf Turnuvası 2019

Bodrum Golf Kulübü Sosyal Komitesi, başkanları Aynur Kutal önderliğinde Bodrum Golf Kulübü başta olmak üzere golfe ve sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemize büyük katkılar sağlayan Nurten-Fikret Öztürk adına bir match play turnuvası düzenledi. Match play turnuvasının final ayağı ise geçtiğimiz günlerde oldukça çekişmeleri olarak tamamlandı. Finalde Nida Yılmaz – Hüseyin Demirağ takımı Gaye-Avni Ünal takımı ile karşı karşıya geldi ve şampiyon Nida Yılmaz-Hüseyin Demirağ takımı oldu. Turnuva sonunda kazanan takım son çukuru onur oyunu olarak Nurten-Fikret Öztürk ile oynadı. Turnuvada mücadele eden tüm oyuncular, şampiyon takımın Öztürk Ailesinin daveti ile 10-13 Eylül tarihleri arasında Regnum Carya Golf Sahası’nda gerçekleşecek Beko Classic Pro-Am’de oynayacak final maçını büyük bir heyecanla izledi.

Oyun sonrası ödül töreni ise oyuncuların kendi elleriyle yapıp sundukları lezzetler ile tamamlandı. Ödül töreninde söz alan BGK Sosyal Komite Başkanı Aynur Kutal; başta Regnum Carya, Bodrum Golf Sahası, National ve Regnum Golf Country Bodrum ile golfe sağladıkları destek ve Temiz Tuvalet, Yaşam Kemeri, Troya Antik Kenti gibi Türkiye’ye değer katan sosyal sorumluluk projeleri için Öztürk ailesine teşekkür etti.

Nurten Öztürk ise gecede “Bir çok ödül aldık ama bugün burada bizim için yaptıklarınız bizim için en büyük ödül oldu. Çünkü biz ikili ilişkimizde sevgi, saygı, hoşgörü üçgeni çerçevesinde yaşamımızı kurduk. Tanınmaktan çok, anlaşılmayı istedik. Görüyoruz ki burada sizler dostluğunuzu, gönlünüzü vererek bizi en güzel anlayan insanlar oldunuz. Bizim için ter döktünüz. Onun için çok gururluyum. Eşimle beraber size çok teşekkür ediyoruz, sizi çok seviyoruz” sözleri ile duygularını ifade etti.

Ödül töreninde dergimizin Yayın Yönetmeni Begüm Çelik de Öztürk Ailesine; golfe, dergimize destekleri ve ülkemiz adına gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri için bir kez daha teşekkür ederek, onlar adına hazırladığımız fotoblok çalışmasını sundu.
Tags: