Podcast

Podcast 38- Çağatay Demirayak

Podcast 38- Çağatay Demirayak

Begüm’le Golf Sohbetleri podcast serisinin bu bölümünde konuğumuz Amatör Golf Oyuncusu, Remax Türkiye Marka Elçisi Çağatay Demirayak. O bir gayrimenkul brokerı ama aynı zamanda eski bir SAS Komandosu ve Deniz Subayı.

Golfte ilk gerekli olan disiplin diyor. Golf öğrendikçe zorlaşan bir spor, işte bu zorluğu da beni en çok cezbeden yanı diye ekliyor. Kaç yıllık golfçü olursan ol, 1. tee’den hep yeni bir yolculuk başlıyor!

Demirayak, yaşadığı her günü son günmüş gibi yaşamayı kendine felsefe edinmiş; keşkesiz, iyikilerle dolu bir hayat istiyorum diyor. Bunun için de son nefesime kadar hayat, son nefesime kadar golf diyor!

Golfün ne kadarı mental ne kadarı değil? Golfe dair yanılgılar, golfün iş hayatına kattıkları, bir emlak brokerının gözünden golf yatırımları konuştuklarımız arasında! Bu arada ABD’de harp okulunda her öğrencinin golf eğitimi alarak mezun olduğunu biliyor muydunuz?

Demirayak; golf üstünde giydiğin kıyafetin logosu, sopanın kalitesi, handicapının ne olduğu değildir, golf içsel huzurun ve bunun sana verdiği mutluluktur”.

Podcast yayınını dinlemek için tıklayınız.

Tags: