BannerGolf HaberTürkiye'de GolfTurnuvalar

TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu A Kategorisi Şampiyonu Taurus Golf Kulübü

 

Türkiye Golf Federasyonu tarafından organize edilen TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu A kategorisi 4. ve son ayak oyunları, 2-3 Eylül 2023 tarihleri arasında TGF Silivri Golf Sahasında gerçekleşti. Taurus Golf Kulübü takımı 64 puanla turnuvayı şampiyonu olarak tamamladı.

Dört ayaktan oluşan TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu’nda oyunlar Antalya Golf Kulübü, Regnum Golf & Country Club Bodrum, Regnum Golf & Country Club Ankara ve TGF Silivri Golf sahalarında oynandı. Bu yıl ikincisi gerçekleşen TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu A kategorisinde toplamda 9 takımdan 72 oyuncuyla sahaya çıktı.

Toplam dört ayaktan oluşan turnuvada, oynanan ayaklar sonunda puanlar toplandı ve bir genel klasman tablosu oluşturuldu. Oluşturulan Genel Klasman tablosuna göre; A kategorisinde Taurus Golf Kulübü takımı 64 puanla birinci, Klassis Golf Kulübü takımı 56 puanla ikinci, Ankara Golf Kulübü takımı 46 puanla üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.

Taurus Golf Kulübü takımı elde ettiği bu puanla turnuvanın en iyi derecesini yaparak, TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu A kategorisi şampiyonu oldu. 

Dereceye giren takımlara ödüllerini TGF Yönetim Kurulu Üyelerinden Hasan Akçakayalıoğlu ve Recep Turan takdim etti.

Tags: