BannerGolf HaberTürkiye'de Golf

WCGC Türkiye 2023 Ulusal Finali İçin Şirketler Sahaya İniyor!

WCGC – Dünya Kurumsal Golf Turnuvası, Türkiye Ulusal Finali ile 2023 yılında da iş dünyasını golf sahasında bir araya getirmeye devam ediyor.

Opet WCGC Türkiye 2023 Ulusal Finali, ana sponsor Opet öncülüğünde ve Regnum Golf & Country Club Bodrum misafirperverliğinde gerçekleşiyor. 11-13 Ağustos 2023 tarihleri arasında düzenlenen turnuvaya bu yıl 30 şirket katılıyor. 

Opet WCGC Türkiye 2023 Ulusal Finali’ni kazanan şirket, 02-06 Ekim 2023 tarihi arasında Kanarya Adaları’nın en büyüğü, doğal güzellikleri ve golf sahaları ile ünlü Tenerife adasında gerçekleşecek olan WCGC Dünya Finali’nde ülkemizi ve şirketini temsil etme hakkı kazanacak.

Akaryakıt dağıtım sektörünün en sevilen markası OPET’in Ana Sponsor olarak desteklediği turnuvanın Tenerife’deki dünya finalinde 25’ten fazla ülkeden takımlar çiftler halinde yarışacak. Dünyanın önde gelen şirketlerini temsil eden takımlar, Sports Legends Cup’a ev sahipliği yapan Golf Costa Adeje ve Abama Golf gibi adanın en etkileyici golf sahalarından bazılarında oynama fırsatı bulacaktır.

World Corporate Golf Challenge – Dünya Kurumsal Golf Turnuvası, 1993’ten beri yaklaşık 1 milyon golfçünün katıldığı ve 2013 yılından beri de Türkiye’de düzenlenen dünyanın en geniş katılımlı kurumsal golf turnuvası olarak öne çıkıyor.

Tags: