Kupalar Sahiplerini Buldu

2019-2020 Arçelik Matchplay Müsabakası Kupası ve İGK Geleneksel Kupaları Ödül Töreni 11 Eylül Cumartesi günü İGK-İstanbul Golf Kulübü Nakkaştepe kulüp binasında düzenlendi.

Mustafa V. Koç’un da anıldığı ödül töreninde Koç’un Arçelik Maçlarındaki takım arkadaşı Raif Bilir de kısa bir konuşma yaptı. Raif Bilir Koç’un vefatından sonra iki yıl golf oynamadığını, kendisini her zaman şükran ve minnetle andığını söyledi.

Pandemi sebebiyle sadece ödül alan İGK üyelerinin katılımıyla yapılan törende dereceye girenler;

Arçelik Kupası 2020

1- Mustafa Özdemir-Taylan Büker
2- Yusuf Kalaycı-Raif Bilir
3- Elçin Sönmez-Nazan Özelgin
4- Şefika Kırçuval-Murat Kırçuval

Arçelik Kupası 2019

1- Melih Poyraz – Utku Barış Pazar
2- Selçuk Çetin – Tansel Alpan
3- Reha Rodopman-Bülent Ciritçi
4- İlkin Durukan-Erdal Durukan

Boğaziçi Kupası 2020

1- Merve Sarıgöl
2- Zeynep Gazioğlu
3- Zeynep Çelikoğlu
4- Nazan Özelgin

Boğaziçi Kupası 2019

1- Zeynep Çelikoğlu
2- İlkin Durukan
3- Efes Alemdar
4- Elçin Sönmez

İstanbul Kupası 2020

1- Sinan Yaman
2- Eyüp Özelgin
3- Bertan Gürkan

İstanbul Kupası 2019

1- Bertan Gürkan
2- Mehmet Saraçoğlu
3- Eyüp Özelgin
4- Selim Berkol

Under Armour Handikapsız Matchplay 2020

1- Bülent Çakır
2- Bertan Gürkan

Under Armour Handikapsız Matchplay 2019

1- Fehmi Zorlu
2- Hazım Evrengil

Liyakat 2020: Mustafa Özdemir
Liyakat 2019: Bertan Gürkan

Eklektik 2020: Mustafa Özdemir
Eklektik 2019: Can Gürdenli

Kaptan-Pro Challange 2020: Selim Berkol-Can Kaman
Kaptan-Pro Challange 2019: Yusuf Kalaycı-Cihat Pars

Kaptan-Pro Challange Runner Up 2020: Engin Taviloğlu-Cihan Taviloğlu
Kaptan-Pro Challange Runner Up 2019: Murat Kaan Güneri-Nüzhet Atabek

Handicup Kazananlar 2019

Kadınlar B Kategorisi Birincisi: İdil Mimaroğlu
Kadınlar C Kategorisi Birincisi: Nazan Özelgin
Erkekler A Kategorisi Birincisi: Bertan Gürkan
Erkekler B Kategorisi Birincisi: Cüneyt Keskin
Erkekler C Kategorisi Birincisi: Melih Poraz
Junior Handicup: Almina Erdoğan

Tags: